Czy uważasz, że Twojej ścianie potrzeba nieco ożywienia? Jeśli TAK - mamy coś dla Ciebie! SAM stwórz swoją własną kompozycję z metalowych ptaków geometrycznych na ścianie!

Metalowe GEOMETRYCZNE PTAKI ORIGAMI świetnie się prezentują zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeniach. Taka ozdoba ucieszy oko nawet najbardziej wymagających osób! Zachwyć sam siebie oraz swoich bliskich - samodzielnie stwórz kompozycję z metalowych ptaków ORIGAMI na swojej ścianie. Wybierz taki układ jaki Tobie najbardziej odpowiada. 

Nasze ozdoby zostały wycięte laserowo ze stali węglowej a następnie pomalowane proszkowo. Dekoracje pokryte są powierzchnią strukturalną dzięki czemu bez problemu możesz je zamocować do ściany za pomocą taśmy montażowej lub kleju. Ptaki są dwustronnie malowane więc od Ciebie zależy w jakim kierunku będą odwrócone i w jaki sposób zamontowane. Ptaki mogą lecieć do przodu, do tyłu, w górę i w dół! 

Do wyboru są trzy różne ptaki, które można na ścianie zamontować w dowolnej konfiguracji. Geometryczne ptaki ORIGAMI dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - czarny i biały.

Wybieraj różne wzory ptaków, baw się kolorami - od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twoja ściana.

 

Jak skorzystać z KONFIGURATORA? Nic prostszego!

  • Wybierz interesujący Cię model ptaka - czy to wariant nr 1, wariant nr 2 lub wariant nr 3. W danej aukcji kliknij ZAMÓW.
  • Wybierz kolor lub kolory - obecnie dostępne są dwa, czarny oraz biały.
  • Określ liczbę wariantów i kolorów.

Ciesz się niepowtarzalną  kompozycją jaką ułożysz z wybranych przez siebie elementów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl